شرایط واگذاری و سود دهی خودپرداز

شرکت بازرگانی آیریک تجارت نصف جهان به عنوان مجری طرح توسعه خودپردازهای موسسه مالی اعتباری کوثر در کشور این فرصت را برای هموطنان محترم فراهم آورده  تا با مشارکت در این طرح ، با موسسه مالی اعتباری کوثر شریک شوند و راهی نو برای کسب درآمد به دست آورند. از آنجا که به هر خودپرداز بابت کارکرد و میزان برداشت وجه آن کارمزدی تعلق می گیرد و در حقیقت موجب کسب درآمد می شود، شهروندان می توانند با تامین دستگاه و اتصال آن به شبکه شتاب در این درآمد با بانک سهیم شوند. پول گذاری دستگاه به عهده مشتری میباشد.

شرایط و نحوه سوددهی دستگاه خودپرداز

میزان سود دهی دستگاه : مبالغ نقدی ۱/۱% ازکل پول استفاده شده در یک ماه که ۶0 درصد به حساب صاحب دستگاه و 40 درصد به حساب بانک عامل واریز میشود. مثال روزانه مبلغ بیست میلیون از دستگاه گرفته شود ماهانه مبلغ چهار تا پنج میلیون تومان سود تعلق میگیرد.

برای تراکنش های غیر نقدی مبلغ ثابت تعلق میگیرد: برای یک عدد موجودی ۵۰ تومان , کارت به کارت ۳۰۰ تومان , شارژ ۱۵۰ تومان , پرداخت قبض ۶۵۰-۲۵۰ تومان بصورت تعداد حساب میشود.میانگین درامد ماهانه  ۵۰۰هزار الی یک میلیون تومان برای تراکنش های غیر نقدی است.

پرداخت سود ماهانه توسط بانک مرکزی بر اساس قرارداد بدون قید و شرط در اول هر ماه بدون کسر هیچ هزینه ای به حساب صاحب دستگاه واریز میشود. قرارداد بصورت ۳ جانبه بین مشتری , شرکت و بانک عامل بسته میشود. دستگاه نهایتا به مدت یک ماه تحویل داده میشود. جا به جایی , برگشت و فروش دستگاه مشکلی ندارد در صورت عودت درصد ناچیزی کسر میشود. ابعاد دستگاه: ۱×۱×۱ متر می باشد و ملزومات دستگاه : چاهک ارت , یو پی اس , خط تلفن , اینترنت ملی, برق تکفاز می باشد که به عهده مشتری می باشد. مصرف برق پایین و هزینه تلفن و اشغالی خط ندارد.

متقاضیان جهت خرید دستگاه خودپرداز بانکی ( متصل به شبکه شتاب) می توانند با شرایط ذیل اقدام نمایند.

خرید دستگاه به صورت نقد می باشد که پس از هماهنگی به حساب شرکت واریز می شود.

نحوه و زمان تحویل دستگاه :

تحویل دستگاه به دو روش خواهد بود

الف: در صورت موجود بودن دستگاه در انبار شرکت پس از تسویه حساب کامل ظرف مدت 5 روز کاری  دستگاه تحویل خواهد شد.

ب: در صورت عدم وجود دستگاه در انبار شرکت ، تحویل دستگاه 15 روز کاری پس از تاریخ واریز پیش پرداخت می باشد  و مشتریان می بایست 5 روز قبل از تحویل دستگاه نسبت به تسویه حساب اقدام نمایند.

راهنمای تکمیل قرارداد

فرم شماره یک(اتصال به سوئیچ)

فرم قرارداد

فرم تعهد نامه محضری